MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]macbookservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Macbook Pro Aksesuar

Macbook Pro Aksesuar

Macbook Pro Aksesuar : Notebook ve laptoplar tüm dünyada sıklıkla kullanılan bilgisayar çeşitleridir. Taşınabilir olmaları bu cihazların daha çok kullanılmasını cazip kılmaktadır. Macbook Pro Aksesuar satışı yapan firmamız bu cihazları çok daha rahat ve kolay kullanabilmeniz için sizler için aksesuar satışı yapmaktadır. notebook ve laptop tipi cihazlar daha uzun süre kullanılabilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazlar uzun süre arıza çıkartmadan kullanılmaya müsait hale gelebilmektedir. Macbook servisi olarak 7/24 hizmet veren firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.

Macbook Pro Aksesuar

Cihazlarınızın arızaları oluştuğunda bu arıza çeşitlerini kesinlikle arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişilere emanet etmeyiniz. Bunun nedeni cihazların bilinçsiz bir şeklide tamir edilmeye çalışılırken arızalarının büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal almasıdır. Macbook teknik servisi olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için her yıl düzenli olarak bakım sisteminizi hazırlıyor ve bakım hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Cihazlarınızı daha iyi kullanabilmek için yere düşürmemeye ve notebook ve laptop tipi cihazlarınıza su teması olmamasına özen gösteriniz.

Teknoloji geliştikçe kullanmış olduğumuz bilgisayarların da şekli değiştirildi ve ebatları küçültüldü. Dizüstü bilgisayarlar olarak anılan bu cihazların kullanımı kolay olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen bilgisayarlar olarak görülmeye başlandı. Cihazların uzun süre kullanılabilmesi için her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekiyor. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların arıza gösterme riski neredeyse tamamen düşüyor. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlar arızalandıklarında veya bakıma ihtiyaç duyduklarında servis elemanları tarafından bakımlarının yapılması ve arızalarının giderilmesi gerekiyor.

Servis Merkezi

Bunun nedeni bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılan tamir ve bakımlar sonrasında cihazların çok daha yüksek maliyetli arızalara neden olabilmesidir. Notebook ve laptop tipi bilgisayarlar genellikle yere düşürülerek arıza yapmaktadır. Cihazların yere düşürülerek arıza yapmaması için taşıma sisteminde mutlaka korumalı özel çantalar kullanılması gereklidir. Yere çarpan cihazlar şarj yeri girişleri, ekran kırıkları, kasa kırıkları, anakart arızaları ve bir çok çeşitte arıza ile sahiplerini sıkıntıya sokabilmektedir. Bu arızaların gelişmemesi için cihazların sıvı teması ile karşı karşıya kalmamasına dikkat edilmesi gereklidir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..