MÜŞTERİ HİZMETLERİ (0212) 320 88 90
E-POSTA destek[@]macbookservismerkezi.com
Çalışma Saati 09:00 - 19:00
Arıza Tespit Formu

Macbook Pro Yedek Parça

Macbook Pro Yedek Parça

Macbook Pro Yedek Parça : satışı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Macbook teknik servisi bünyesinde notebook arıza giderme, notebook bakım, laptop bakım ve laptop arıza giderme hizmetleri verilmektedir. Macbook servisi olarak tamir ettiğimiz ve bakım için bize teslim edilen tüm cihazlar firmamızda durma süresince garanti kapsamı altındadır. tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız. Notebook ve laptop tipi cihazlarda görülen arızalar genellikle düşme sonrasında görülen arızalardır. Bu arızalara neden olmamak için cihazlar mutlaka kendilerine has üretilmiş olan korumalı çantalar içinde taşınmalıdır. Laptop ve notebook bilgisayarların çok uzun süre kullanılabilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Servis hizmeti veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Macbook Pro Yedek Parça

Notebook ve laptoplar son zamanlarda masaüstü bilgisayarlara göre çok daha fazla tercih edilen cihazların yerini almıştır. Bu cihazlar çok uzun süre kullanılmaya uygun cihazlar olarak üretilmektedir. Fakat aralıklı süreçlerde notebook ve laptoplar kullanıcı hataları nedeni ile arıza yapabilirler. Kullanıcı hataları nedeni ile arıza yapan cihazlar kesinlikle servis elemanları tarafından tamir edilmeleri gereklidir. Bu cihazların tamirleri ve bakımlarının yapılma aşamasında oldukça hassas olunması gereklidir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan notebook ve laptop arıza giderme işlemleri sonrasında cihazların daha büyük maliyetli arızalar çıkartması muhtemeldir. Notebook bilgisayarlarda son zamanlarda dokunmatik olan tipler de üretilmeye başlanmıştır. Dokunmatik olan cihazlarda görülen arızaların başında öncelikli olarak menteşe kırıkları görülmektedir.

Yedek Parça Servisi

Menteşe kırıkları tamir edilerek değil birebir aynı model ve aynı marka ile değişiminin yapılması ile iyileştirilebilir. Bilgisayarların tümü için geçerli olan iyileştirme her yıl bu cihazların bakımlarının mutlaka yapılmasıdır. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların kullanım ömürleri uzayarak çok yüksek maliyetli arızalara neden olmamaktadır. Cihazların en fazla yere düşürülerek kullanıcıları tarafından arızalandırdıkları görülmektedir. Bu cihazlarda yere düşme ile birlikte görülen arızalar ekran kırıkları, kasa kırıkları, şarj yeri kırıkları ve anakart arızalarıdır. Bu arızaların tümü tamir edilerek değil cihaz parçaları değişim yapılarak iyileştirme yoluna gidilmektedir.

 

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Ara..